Lion Helicopters

Společnost LION Helicopters s.r.o. je ryze česká, soukromá společnost specializující se pouze na činnosti spojené s vrtulníky. Společnost působí na českém trhu od roku 2012 a v roce 2016 jsme oficiálně otevřeli i slovenskou pobočku v krásném horském prostředí, na letišti Poprad-Tatry.

Díky specializaci pouze na stroje s rotující nosnou plochou se můžeme plně soustředit na zvyšování kvality a efektivity v tomto směru. Komplexní sortiment služeb obsahuje především tyto činnosti na profesionální úrovni:

  • Výhradní zastoupení výrobce vrtulníků Helicopteres Guimbal
  • Zprostředkování prodeje vrtulníků i jiných výrobců
  • Letecká škola (Hradec Králové, Poprad-Tatry)
  • Certifikované servisní středisko
  • Vždy jsme se odlišovali od ostatních leteckých společností, a to především použitím nové a moderní techniky, lidským přístupem a zájmem dělat neobvyklé věci.

Velmi dbáme na vysokou bezpečnost námi provozovaných služeb. Troufneme si říci, že jsme nejbezpečnějším provozovatelem v České a Slovenské republice. Cestou k tomuto úspěchu jsou velmi dobře vyškolení a zkušení instruktoři a striktně nastavená bezpečnostní politika.

Jsme především ale hrdi na to, že používáme tu nejmodernější a nejbezpečnější techniku. Naše letka vrtulníků je velmi mladá (nejmenší průměrný věk vrtulníků v ČR) a skvěle udržovaná ve vlastním servisním středisku. Vrtulníky kupujeme zpravidla nové, přímo od výrobce.

Naši přátelé

Kontakt

Vrtulníkům rozumíme.

Email: monika@helisport.cz

Sledujte nás na:

Naši přátelé

Blue Sky Aviation

Lion Helicopters

Z fotogalerie

Back to Top